מצב הקורונה במקסיקו – האזור הקריבי

בגלל עליית אחוז הנדבקים בקורונה בחודש האחרון, החלטנו לעדכן אתכם במצב התחלואה והשינויים החלים במקסיקו.

עדכוני קורונה וטיסות במקסיקו – 05/07/2022

כרגע באזור הקריבי של מקסיקו – חצי האי יוקטן – הכל מתנהל כרגיל! כל האזורים התיירותיים ומקומות הבילוי פתוחים ועובדים כסדרם. ישנה חובת לבישת מסכות במקומות סגורים.

טיסה קנקון

נוסעים למקסיקו – בדיקות הלוך

  • במקסיקו- לא חלה חובה בהצגת בדיקת קורונה או תעודת מתחסן בכניסה. מומלץ לקחת אתכם תעודת מתחסן בכל מקרה. מומלץ לקחת אתכם את תעודת המתחסן לכל מקרה
  • במידה ויוחזר בהמשך החוק לחובת ביצוע בדיקה לפני העלייה לטיסה, עקב העלייה באחוז החולים, תוצאות הבדיקה צריכות להיות באנגלית וחייבות לכלול את מספר הדרכון.
  • ניתן לעשות את בדיקת הקורונה בנתב”ג. אך כדי למנוע עיכובים מיותרים, אנו ממליצים מאוד לבצע את הבדיקה שלכם דרך AIDG – שירות יעיל ומהיר מאוד שמבצע לכם את הבדיקה ושולח אישור חוקי באנגלית.
  • בדר”כ האישורים שמקבלים מקופות החולים אינם כוללים את מספר הדרכון, אלא רק את תעודת הזהות וזה לא מספיק.
  • יש להזמין תור מראש לפני מועד הטיסה כדי למנוע עיכובים מיותרים.
  • לגבי מדינות הקונקשיין – המדיניות משתנה בהתאם לכל מדינה. יש לבדוק מהי המדיניות העדכנית במדינה בה אתם עוברים בדרככם למקסיקו.
  • לנוסעים דרך ארה”ב – חובה להציג בדיקת קורונה שלילית 24 שעות לפני (נכון לתאריך 17/02/2022). מספיק גם בדיקת אנטיגן מוסדית.

חוזרים ממקסיקו – בדיקות חזור

  • חובת הבדיקות בנתב”ג תסתיים ב-20 במאי. נוסעים שינחתו בנתב״ג החל מיום 20.5.22 לא יחוייבו לבצע בדיקת PCR
  • לנוסעים דרך ארה”ב – חובה להציג בדיקת קורונה שלילית 24 שעות לפני (נכון לתאריך 17/02/2022). מספיק גם בדיקת אנטיגן מוסדית.
קורונה מקסיקו

מלונות במקסיקו -מדיניות ביטולים

כיום, כמעט לכל המלונות במקסיקו יש אפשרות לביטול חינם עד לתאריך ספציפי. שימו לב, מועד תאריך הביטול נקבע ע”י המלון עצמו ואינו ניתן לשינוי. במידה וסגרתם למספר מלונות חשוב לבדוק את המועד הסופי של תאריכי הביטול שלכם. אם אינכם בטוחים שתגיעו למקסיקו לאור הגבלות הקורונה שמשתנות כל הזמן, צרו קשר עם הסוכן או השירות שדכו ביצעתם את ההזמנה וביקשו לבצע ביטול לפני המועד הסופי. אחרת תדרשו לשלם את מחיר המלון.

טורקיז הייאט זיוה קנקון

אנחנו כאן בשבילכם!

רוצים להתייעץ בשיחה עם נציג, ולקבל סיוע בתכנון את המסלול שלכם? השאירו פניה, ונציג שלנו יצור אתכם קשר. בשיחה, נשמח לענות על כל השאלות, להכין לכם מסלול מדויק לטיול שלכם. תוכלו להזמין איתנו מלונות, הסעות, אטרקציות, טיולי יום ועוד.

למידע נוסף על היעדים השונים לחצו כאן. ניתן לצאת דרכינו לטיולי יום ללגונת בקלאר, האגמים הורודים ולאי הולבוש. הטיול יוצא אחת לשבוע מפלאיה דל כרמן.