מה קורה במקסיקו בחופשת האביב של הסטודנטים?

עונת הספרינג ברייק (Spring Break)  זו התקופה בה יוצאים הסטודנטים האמריקאים לחופשת אביב שלהם. במהלך התקופה, פוקדים את מקסיקו אלפי צעירים אמריקאים שמגיעים לנפוש, לבלות ולחגוג במסיבות פרועות בכל יום בשבוע.

תקופה זו שמגיעה מיד לאחר תקופת הקריסמס והשנה האזרחית החדשה, נחשבת גם היא לאחת התקופות העמוסות והמתויירות ביותר בשנה במקסיקו.

אם אתם מתכננים טיול למקסיקו, יש מספר נקודות שתרצו לקחת בחשבון. הכנו לכם את המדריך המלא לחופשה במקסיקו בתקופת חופשת האביב של הסטודנטים האמריקאים.

ספרינג ברייק קנקון

מתי חופשת האביב במקסיקו?

כל בית ספר בארה”ב בוחר את הזמן שלו לחופשת האביב והתאריכים המדויקים משתנים לפי שנה, לפי אזור ולפי אוניברסיטה. בחלק מבתי ספר, חופשת האביב קשורה לחג הפסחא בעוד שבאחרים מדובר רק בחופשת אמצע הלימוד שיכולה להתרחש בכל עת מסוף פברואר עד אמצע אפריל. הכמות העיקרית של הסטודנטים מגיעה במהלך חודש מרץ בעיקר.

במקסיקו, חופשת האביב מתקיימת במהלך השבוע שלפני חג הפסחא ונקראת Semana Santa. סביר להניח שהיעדים הפופולריים יהיו עמוסים לא רק בתיירים אמריקאים במהלך השבוע הזה, אלא גם במטיילים מקסיקנים שנהנים משבוע החופש שלהם.

ספרינג ברייק קנקון

מתי חופשת האביב במקסיקו?

אם מיאמי ביץ’ היא היעד מספר אחת לחופשת האביב, אז מקסיקו היא ללא ספק במקום השני. בתקופה זו, תמצאו סטודנטים אמריקאים כמעט בכל מקום במקסיקו מקום בקנקון (Cancun), אבל לא רק. חצי האי יוקטן כולו הופך להיות ביתם של הסטודנטים המגיעים מארה”ב שרובם נוהרים לאחת מעיירות הנופש הגדולות ליד החוף.

רבים מהמלונות בקנקון, פלאיה דל כרמן וטולום מלאים כמעט עד אפס מקום באותה תקופה. בעיקר מלונות המציעים חבילות הכל-כלול. מלונות אלה אידיאליים למטיילים שרוצים ליהנות משתייה ללא הגבלה בבריכה כל היום. רוב המועדונים נמצאים באזור של המלונות, כך שמהמלון ישר ממשיכים למסיבה עצמה.

מה חשוב לדעת למי שמתכנן טיול במקסיקו בתקופת עונת הספרינג ברייק

– אלכוהול לסטודנטים: אחת הסיבות לכך שמקסיקו היא יעד כה פופולרי לחופשת האביב היא שסטודנטים שעדיין לא מלאו להם 21 שנים יכולים להתנסות ביציאה לברים ומועדונים מכיוון שגיל השתייה במקסיקו הוא 18.
– מלונות: המלונות באותה תקופה מלאים עד אפס מקום. אם כבר נסגרתם על תאריכים לחופשה שלכם, השתדלו לסגור מלונות כמה שיותר מוקדם. אפילו מספר חודשים לפני. כך תדעו שתקבלו את החדרים שרציתם ובמחירים הכי שפויים.
– מסיבות: דעו כי מרבית מתחמי המסיבות והמועדונים יהיו מלאים בסטודנטים אמריקאים, בגילאי ה-18-23 שמגיעים לבלות, לחגוג ולשתות כאילו אין מחר.

אנחנו כאן בשבילכם!

רוצים להתייעץ בשיחה עם נציג, ולקבל סיוע בתכנון את המסלול שלכם? השאירו פניה, ונציג שלנו יצור אתכם קשר. בשיחה, נשמח לענות על כל השאלות, להכין לכם מסלול מדויק לטיול שלכם. תוכלו להזמין אתנו מלונות, הסעות, אטרקציות, טיולי יום ועוד.